Zwroty i reklamacje
 1. Klient może skorzystać, według swojego wyboru, z uprawnień gwarancyjnych bezpośrednio u gwaranta (producenta lub dystrybutora) we wskazanych serwisach oraz z uprawnień przysługujących mu od sprzedawcy z tytułu rękojmi (ustawa o prawach konsumenta).
 2. Reklamacje powstałe w wyniku wady produktu, rozpatrywane są w ciągu 14 dni roboczych od momentu ich zgłoszenia. Do rozpatrzenia reklamacji kupujący powinien załączyć dowód zakupu mebli (faktura VAT, Paragon lub inny dokument). W celu reklamacji produktu należy skontaktować się ze sklepem internetowym za pośrednictwem poczty elektronicznej e-mail: sklep@polskimebel24.pl lub telefonicznie pod numerem tel. +48 661 066 396
 3. Sklep zastrzega odmowę przyjmowania przesyłek odsyłanych za pobraniem.
 4. Konsument może odstąpić od umowy i zrezygnować z zakupionego towaru bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki. Jest to możliwe tylko wówczas, gdy produkt nie był używany i nie jest uszkodzony przez kupującego. Warunkiem przyjęcia zwrotu na skutek rezygnacji jest odesłanie zakupionego produktu w stanie niezmienionym. Kupujący ma obowiązek zbadać rzecz podczas odbioru przesyłki/produktu. Brak pisemnych zastrzeżeń w czasie odbioru spowoduje uznanie, że kupujący nie wnosił zastrzeżeń w zakresie widocznych wad czy uszkodzeń dostarczonego produktu.
  Do zwracanego produktu należy dołączyć pisemne oświadczenie o odstąpieniu od umowy.
  Sklep niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od Umowy przez Konsumenta, zwróci Konsumentowi wszystkie dokonane przez niego płatności Zwrot nastąpi przelewem bankowym na konto wskazane przez kupującego lub przekazem pocztowym pod adres wskazany w formularzu.
 5. Prezentowane w Sklepie Internetowym kolory produktów i ich wykończeń mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistych z przyczyn technicznych nie leżących po stronie Sprzedającego, a wynikających z różnych ustawień np. monitora kupującego itp. na co Sprzedający zwraca Kupującemu uwagę.
 6. Konsument ponosi bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy do Sklepu.
 7. Zwrotu zakupionego towaru należy dokonać na adres:

 Vortilion Alicja Nawrot

Poznańska 72 63-645 Opatów

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl